021-88794999

شماره تماس مطب

شنبه تا دوشنبه: 16:00 - 20:00

ساعت کاری مطب

تهران، میدان آرژانتین، نبش الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه چهارم

آدرس مطب

صفحه اصلی / جراحی و درمان بیماری های گوش / بهترین جراح زیبایی گوش در تهران

5 / 5. 1

۹ دقیقه
عکس بهترین جراح زیبایی گوش

بهترین جراح زیبایی گوش در تهران

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی گوش از جمله مهم ترین و حساس ترین جراحی هایی است که از سوی بهترین متخصصین و جراحان گوش انجام می شود. در اغلب موارد افراد به دنبال بهترین جراح گوش در تهران هستند و می خواهند که همواره از بهترین متخصصین در این زمینه کمک بگیرند. اما بهترین جراح زیبایی گوش یا دکتر اتوپلاستی در تهران کیست؟ بهترین جراح گوش در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ از مهم ترین کارهایی که بهترین جراح گوش می تواند به شیوه عالی انجام دهد، جراحی زیبایی گوش است در این مقاله از سایت به این مطلب می پردازیم:

 جراح زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش با هدف بهبود ظاهر گوش ها و کاهش سایز گوش های بزرگ انجام می شود. افرادی که گوش های بزرگ و یا به اصطلاح گوش های بل دارند با انجام جراحی زیبایی گوش سایز گوش شان کوچک تر شده و فرم بهتری پیدا می کنند.این جراحی در دسته انواع جراحی های زیبایی قرار می گیرد و از موفق ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود. برای انجام این جراحی محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و افراد از سنین 5 سالگی تا 65 سالگی می توانند تحت انجام این جراحی قرار گیرند.

انتخاب پزشک خوب و ماهر یکی از نکاتی است که در نتیجه ی این جراحی بسیار تاثیرگذار است. برای یافتن بهترین پزشک باید به معیار ها و نکاتی که یک پزشک می تواند داشته باشد توجه کنیم. در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم و نحوه یافتن بهترین پزشک را به شما ارائه خواهیم کرد.

ویژگی های بهترین جراح گوش

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و علاقه دارید جراحی زیبایی گوش انجام دهید در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی گوش در تهران به ویژگی های زیر توجه کنید:

 • برخورداری از تخصص و دانش علمی و آکادمیک در زمینه آناتومی گوش و انواع تکنیک های جراحی گوش: متخصص بودن در زمینه ی درمان نکته ی بسیار مهمی است که در بسیاری از افراد که نتیجه عملشان نامطلوب است عدم توجه به آن مشاهده می شود.
 • برخورداری از مدارک آکادمیک معتبر از بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی داخل یا خارج از کشور: در صورتی که بیمار از پزشک بخواهد که این مدارک را به او نشان دهد پزشک نباید از انجام این کار پرهیز کند زیرا با دیدن مدارک خیال بیمار راحت می شود.
 • برخوردار از مهارت بکار گیری انواع تکنیک های جراحی در روند جراحی به منظور ایجاد بهترین نتیجه: به روز بودن پزشک و استفاده از تکنیک های جراحی یکی از ویژگی های مهم به شمار می آید. زیرا امروزه علم به طور پیوسته در حال پیشرفت است و اگر پزشک از روش های امروزی بهره گیرد مبی تواند نتایج بهتری برای بیمار به عمل آورد.
 • ارائه مشاوره های دقیق و تخصصی اما به بیان ساده به مراجعین: زمانی که افراد به یک جراح گوش خوب در تهران مراجعه می کنند پزشک جراح گوش باید با حوصله به راهنمایی وی بپردازد تا فرد بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. بهتر است پزشک از زبان ساده برای فهم بیشتر استفاده کند زیرا استفاده بیش از اندازه از کلمات پزشکی می تواند بیمار را گیج کند.
 • برخوردار از دقت بالا در روند معاینات اولیه گوش ها و نیز بکار گیری تمامی مهارت و دقت در روند جراحی به منظور افزایش موفقیت روند جراحی: پزشک موظف است که با دقت و حوصله معاینات را انجام دهد و هر آنچه که نیاز است را به بیمار خود توضیح دهد.
 • مسئولیت پذیری و تعهد کاری نسبت به تمامی مشکلاتی که در روند جراحی برای افراد ایجاد می شود: یک جراح مسئولیت پذیر در صورتی که یکسری مشکلات احتمالی برای افراد ایجاد شود مسئولیت آن را برعهده گرفته و تمامی تلاش خود را در جهت رفع آن ها بکار می بندند.
 • استفاده از بهترین ابزار آلات پزشکی در روند جراحی: به روز بودن وسایل تشخیص و درمان یکی از نکات مهم است. زیرا با پیشرفت علم امروزه دستگاه هایی با حداقل تهاجم و درد ساخته شده است که در صورتی که یک پزشک از این وسایل استفاده کند یک مزیت برای انتخاب وی محسوب می شود.
 • دسترسی آسان به مطب: در صورتی که پزشک شما در محلی واقع باشد که دسترسی به آن راحت باشد و دارای جای پارک مناسب و راه های کم ترافیک باشد برای شما یک مزیت به شمار می آید.
 • پیگیری پس از جراحی: بسیاری از جراحان متاسفانه دارای وجدان کاری نبوده و پس از جراحی بیمار را به امان خدا رها می کنند. پزشک موظف است پس از جراحی و درمان به بیمار سر بزند و شرایط او را بررسی کند زیرا در صورتی که مراقبت انجام نشود ممکن است بیمار دچار عفونت شود.
 • دسترسی آنلاین: در دسترس بودن پزشک به صورت آنلاین یک ویژگی مهم به شمار می آید. زیرا شما از این طریق می توانید پیش از عمل با پزشک خود ارتباط برقرار کنید و همه ی سوالات خود را در رابطه با عمل بپرسید. حتی از طریق عکس و تماس تصویری می توانید از نتیجه آگاه شوید و فقط روز عمل به صورت حضوری به مطب بروید. همه ی موارد ذکر شده برای بعد از عمل هم موثر است و می تواند از رفت و آمد بی مورد بیمار جلوگیری کند.
بهترین جراح گوش

نحوه یافتن بهترین جراح گوش در تهران:

برای پیدا کردن بهترین جراح گوش در تهران راه های متفاوتی وجود دارد که ما بر اساس دسترسی خود به هر یک از این راه ها می توانیم به راحتی بهترین جراح را پیدا کنیم. در ادامه به چند نمونه از این راه ها می پردازیم:

 1. با استفاده از جستجو در اینترنت: اولین راه دستیابی به یک پزشک خوب که ممکن است هر کسی این کار را انجام دهد جستجو در مرورگر ها می باشد. با جستجو در گوگل شما می توانید به صفحه رسمی هر یک از پزشکان مراجعه کرده و سایت آن ها را بررسی کنید. اولین و ساده ترین کاری که می توان انجام داد مراجعه به بیوگرافی پزشک است که در آن در ارتباط با تمام مهارت ها و دستاورد های پزشک نوشته شده است. همچنین در سایت می توان از تخصص های پزشک اطلاع پیدا کرد. در صورتی که پزشک تمام معیار های لازم را داشته باشد شما با مراجعه به مقالات می توانید در مورد درمانی که می خواهید انجام دهید اطلاعات لازم از جمله مراقبت های پیش و پس از جراحی را بدست آورید.
 2. صفحه اینستاگرام فعال: یکی از راه های جستجوی بهترین جراح استفاده از اپلیکیشن پر کاربرد اینستاگرام است. شما با جستجو در اینستاگرام می تواند جراحان مختلفی پیدا کرده و به صفحات آن ها مراجعه کنید. با مراجعه به صفحه پزشکان می توانید به نمونه کار ها و عکس های قبل و بعد جراحی دستیابی پیدا کنید. یکی دیگر از مزایای اینستاگرام امکان بررسی نظرات بیماران است. شما با خواندن نظرات بیماران می توانید در مورد رضایت آن ها از عمل، رفتار پزشک و حتی پیگیری های پس از عمل توسط پزشک با خبر شوید.
 3. پرس و جو از افراد: یکی دیگر از راه های یافتن بهترین پزشک پرس و جو از افراد مختلف است. اگر یکی از افراد خانواده و یا دوستان شما به پزشک مراجعه کرده باشد می تواند منبع خوبی برای شما بشمار آید. شما می توانید تمام سوالات خود را از آن ها بپرسید و سپس تصمیم گیری کنید. البته در این روش نتیجه عمل برای شما قابل مشاهده است و این یکی دیگر از مزایا به شمار می آید. نکته ای که در بررسی جراحی های زیبایی وجود دارد این است که نتیجه ی عمل را فقط باید از خود پزشک پرسید زیرا در جراحی های زیبایی نتیجه عمل هر آدمی با آدم دیگر متفاوت است.
 4. مشاوره آنلاین: برای پیدا کردن پزشک خوب می توانید با جستجو در اینترنت به مشاوره آنلاین پزشک در صورت وجود دسترسی پیدا کنید. مشاوره آنلاین یک مزیت خیلی مهم است. با مراجعه به آن می توانید بدون نیاز به حضور در مطب پزشک بویژه در شرایط امروزی و کرونا با جراح خود ارتباط برقرار کنید. این سایت حتی امکان ارسال عکس و فیلم و برقراری تماس تصویری را به شما می دهد. در نتیجه شما با استفاده از مشاوره آنلاین می توانید در یابید که آیا پزشک مناسب شما هست یا نه. علاوه بر این که این روش یک راه پیدا کردن پزشک خوب محسوب می شود به عنوان یک مزیت مهم نیز می توان آن را در نظر گرفت. این مزیت از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بیمار به طور دائم می تواند با پزشک خود ارتباط برقرار کند.

مراحل جراحی زیبایی گوش

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران برای این که نتایج مثبتی در پایان روند جراحی حاصل شود مراحل جراحی را به درستی طی کرده و در تمام روند دقت خویش را بکار می گیرد. مراحل کار یک جراح اتوپلاستی در تهران به شرح زیر است:

 • در ابتدا در همان جلسات اولیه بخش های مختلف گوش شما را بررسی می کند تا میزان مشکلات را مورد ارزیابی قرار دهد.
 • در مرحله بعد از مزایا و عوارض جراحی زیبایی گوش صحبت خواهد کرد تا مراجعین با آگاهی از تمامی موضوعات در این زمینه در خصوص انجام یا عدم انجام این جراحی تصمیم گیری کنند.
 • پس از این که تصمیم مبنی بر انجام جراحی زیبایی گوش اتخاذ گردید روز جراحی تعیین می شود.
 • بهترین جراح گوش در تهران از آمادگی های قبل از جراحی گوش شما را آگاه خواهد کرد تا بتوانید با رعایت آن ها به موفقیت روند جراحی بیفزایید.
 • در روز جراحی با استفاده از بهترین و نوین ترین ابزار آلات روند جراحی انجام می شود. در پایان جراحی محل جراحی بخیه شده و پانسمان انجام شود تا روند بهبودی بعد از جراحی طی شود.
 • مراقبت های بعد از جراحی گوش از مهم ترین اقداماتی است که باید انجام دهید تا نتیجه جراحی به مطلوب شما نزدیک باشد.

دکتر احمد دانشی جراح گوش و متخصص گوش، حلق و بینی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص گوش، حلق و بینی در تهران می توانید با شماره 88794999-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر احمد دانشی مراجعه کنید .

خاتمه

در این مقاله در بخش های مختلف تلاش کردیم که به ویژگی ها و مراحل کار بهترین جراح زیبایی گوش در تهران بپردازیم. این مطالب به عنوان معیارهایی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید در هنگام انتخاب جراح گوش آن را مورد توجه قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که در زمینه انتخاب بهترین جراح اتوپلاستی گوش پرسشی ذهن شما را درگیر کرده است آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید یا این که اگر تجربه ای در زمینه جراحی گوش دارید آن را با ما و دیگر مخاطبین به اشتراک بگذارید.

دکتر احمد دانشی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن
فوق تخصص جراحی و بیماری های گوش
دانش آموخته برتر سال 1981 دانشگاه مشهد - رتبه اول بورد تخصصی - فلوشیپ گوش و عصب؛ دانشگاه بیلر تکزاس آمریکا

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *